Rezydentury jesień 2017 - tabela: wyniki postępowania

Rezydentury jesień 2017 - tabela

dolnośląskiekujawsko-pomorskielubelskielubuskiełódzkiemałopolskiemazowieckieopolskiepodkarpackiepodlaskiepomorskieśląskieświętokrzyskiewarmińsko-mazurskiewielkopolskiezachodniopomorskieSUMA
Alergologia011122000001111112
Anestezjologia i intensywna terapia1891672741364107927175156254
Angiologia01001210000100006
Audiologia i foniatria00102110000110119
Balneologia i medycyna fizykalna10001100010000004
Chirurgia dziecięca021122621123113230
Chirurgia klatki piersiowej10201100000100118
Chirurgia naczyniowa00011020001111109
Chirurgia ogólna14179418292791191123512186222
Chirurgia onkologiczna221131500031010121
Chirurgia plastyczna00001010000000002
Chirurgia szczękowo-twarzowa20000001002002018
Choroby płuc413223221102212129
Choroby płuc dzieci100016210001001114
Choroby wewnętrzne45235436594590542743453627542323684
Choroby zakaźne244126728718213159
Dermatologia i wenerologia021032112102101118
Diabetologia011121200201020215
Diagnostyka laboratoryjna00001100011000105
Endokrynologia110011210201111114
Endokrynologia ginekologiczna i rozrodczność00000020000000002
Endokrynologia i diabetologia dziecięca01001110020100018
Epidemiologia10201020000000006
Farmakologia kliniczna10000000001200004
Gastroenterologia10001111000101018
Gastroenterologia dziecięca020030500000000010
Genetyka kliniczna02101020000100007
Geriatria241029200219200034
Ginekologia onkologiczna00000000000000000
Hematologia323205925145311147
Hipertensjologia00000000000000000
Immunologia kliniczna10001110000000105
Intensywna terapia00000000000000000
Kardiochirurgia211012200103101116
Kardiologia6650661225146432169
Kardiologia dziecięca00001000000100002
Medycyna lotnicza00000000000000000
Medycyna morska i tropikalna00000000002000103
Medycyna nuklearna111111201001011214
Medycyna paliatywna01001110000100106
Medycyna pracy411121111002102018
Medycyna ratunkowa999292926741318135695173
Medycyna rodzinna18181881336541418927149233614329
Medycyna sądowa122021000031000113
Medycyna sportowa10000000100000002
Mikrobiologia lekarska202001400210002014
Nefrologia312121400206211026
Nefrologia dziecięca101011100111010110
Neonatologia9394817187144143393116
Neurochirurgia111111000011011010
Neurologia6551712822448854283
Neurologia dziecięca211011320102011016
Neuropatologia00001000000000001
Okulistyka222121411125334135
Onkologia i hematologia dziecięca118001800102002024
Onkologia kliniczna61511162721107243140100
Ortopedia i traumatologia narządu ruchu962173218275490914171414206
Otorynolaryngologia120122602221116231
Otorynolaryngologia dziecięca002030100100012010
Patomorfologia225335525264344459
Pediatria1827139322754142134182210141814345
Pediatria metaboliczna00001010000000114
Perinatologia00000000000000000
Położnictwo i ginekologia446349445438444272
Psychiatria9611914364511271123141541110256
Psychiatria dzieci i młodzieży43121113902104203055
Radiologia i diagnostyka obrazowa548224625416114358
Radioterapia onkologiczna447139213655227162
Rehabilitacja medyczna82158711115695145151211144
Reumatologia014341523232111336
Seksuologia00000000000000000
Toksykologia kliniczna302025000000001013
Transfuzjologia kliniczna212011121111111118
Transplantologia kliniczna00000000000000000
Urologia021120201122121119
Urologia dziecięca00000000000000000
Zdrowie publiczne10401010000101009
RAZEM2451932761273244325651661952072243051642032551504031